SEZON LETNI T-MOBILE LIGA AKADEMICKA STARCRAFT 2

PEACE. LOVE. ESPORT!

SEZON LETNI T-MOBILE LIGA AKADEMICKA STARCRAFT 2

PEACE. LOVE. ESPORT!

PARTNER TYTULARNY
PARTNER TECHNOLOGICZNY
LATAMY RAZEM
WE WSPÓŁPRACY

PARTNERZY

PLAY OFF

środa, 08 Maj
Saiyan [UEWR]
18:00 0 - 2
Malvorio [UAM]
Gerald [UJ]
18:30 2 - 0
Angry [AWFiS]
Fryk [WSEI]
19:00 2 - 1
Juggernaut [UML]
ArT [UJ]
19:30 2 - 0
Kierowca PKS [CDV]
Mamut [PRZ]
20:00 2 - 0
Gorgutzz [ATH]
Ziomek [UKW]
20:30 2 - 1
Rodzyn [UG]
Zythus [UPH]
21:00 2 - 0
Arblash [UWR]
Kidziak [PW]
21:30 0 - 2
Ziggy [UW]
środa, 15 Maj
Malvorio [UAM]
18:00 0 - 3
Gerald [UJ]
Fryk [WSEI]
20:15 0 - 3
ArT [UJ]
Mamut [PRZ]
19:30 2 - 3
Ziomek [UKW]
Zythus [UPH]
18:45 0 - 3
Ziggy [UW]

PÓŁFINAŁ

środa, 29 Maj
Gerald [UJ]
18:00 -
ArT [UJ]
Ziomek [UKW]
19:00 -
Ziggy [UW]

FINAŁ

środa, 29 Maj
21:00 -

FAZA GRUPOWA

Grupa A Mecze Wygrane Punkty Bilans
Saiyan [UEWR] 3 3 3 6-0
Gorgutzz [ATH] 3 1 1 3-4
Glorius [UR] 3 1 1 3-5
Enigma [UWR] 3 1 1 2-5

Grupa B Mecze Wygrane Punkty Bilans
Mamut [PRZ] 3 3 3 6-2
Malvorio [UAM] 3 2 2 4-2
Kazmaster [UWR] 3 1 1 3-5
Guzik [PWSTE] 3 0 0 2-6
Grupa C Mecze Wygrane Punkty Bilans
Gerald [UJ] 3 3 3 6-0
Rodzyn [UG] 3 2 2 4-2
Overstimmed [PK] 3 1 1 2-4
RezoX [UEK] 3 0 0 0-6
Grupa D Mecze Wygrane Punkty Bilans
Ziomek [UKW] 3 3 3 6-1
Angry [AWFiS] 3 2 2 5-3
Trifax [PL] 3 1 1 3-4
UrbanPL [WAT] 3 0 0 0-6

Grupa E Mecze Wygrane Punkty Bilans
Fryk [WSEI] 3 2 2 5-2
Arblash [UWR] 3 2 2 4-2
Vantaleran [WSB] 3 2 2 4-3
Bartusiak [UZ] 3 0 0 0-6

Grupa F Mecze Wygrane Punkty Bilans
Zythus [UPH] 3 3 3 6-0
Juggernaut [UML] 3 2 2 4-3
Samael [UMCS] 3 1 1 3-4
Chomik [UŁ] 3 0 0 0-6

Grupa G Mecze Wygrane Punkty Bilans
ArT [UJ] 3 3 3 6-0
Ziggy [UW] 3 2 2 4-3
HaPe [UŚ] 3 1 1 3-4
Verwals2 [PŚ] 3 0 0 0-6

Grupa H Mecze Wygrane Punkty Bilans
Kidziak [PW] 3 3 3 6-1
Kierowca PKS [CDV] 3 2 2 4-2
Mordrago [PWR] 3 1 1 3-4
KoYa [UMW] 3 0 0 0-6

NADCHODZĄCE MECZE

środa, 29 Maj
Gerald [UJ]
18:00 0 - 0
ArT [UJ]
Ziomek [UKW]
19:00 0 - 0
Ziggy [UW]
20:00 0 - 0
21:00 0 - 0

Użyj kodu „OMENbyHP”

i zgarnij 20% rabatu!

Użyj kodu „OMENbyHP”

i zgarnij 20% rabatu!

RANKING

Zawodnik Mecze Wygrane Punkty Bilans
ArT [UJ] 3 3 3 6-0
Gerald [UJ] 3 3 3 6-0
Kidziak [PW] 3 3 3 6-1
Mamut [PRZ] 3 3 3 6-2
Saiyan [UEWR] 3 3 3 6-0
Ziomek [UKW] 3 3 3 6-1
Zythus [UPH] 3 3 3 6-0
Angry [AWFiS] 3 2 2 5-3
Arblash [UWR] 3 2 2 4-2
Fryk [WSEI] 3 2 2 5-2
Juggernaut [UML] 3 2 2 4-3
Kierowca PKS [CDV] 3 2 2 4-2
Malvorio [UAM] 3 2 2 4-2
Rodzyn [UG] 3 2 2 4-2
Vantaleran [WSB] 3 2 2 4-3
Ziggy [UW] 3 2 2 4-3
Enigma [UWR] 3 1 1 2-5
Glorius [UR] 3 1 1 3-5
Gorgutzz [ATH] 3 1 1 3-4
HaPe [UŚ] 3 1 1 3-4
Kazmaster [UWR] 3 1 1 3-5
Mordrago [PWR] 3 1 1 3-4
Overstimmed [PK] 3 1 1 2-4
Samael [UMCS] 3 1 1 3-4
Trifax [PL] 3 1 1 3-4
Bartusiak [UZ] 3 0 0 0-6
Chomik [UŁ] 3 0 0 0-6
Guzik [PWSTE] 3 0 0 2-6
KoYa [UMW] 3 0 0 0-6
RezoX [UEK] 3 0 0 0-6
UrbanPL [WAT] 3 0 0 0-6
Verwals2 [PŚ] 3 0 0 0-6

POPRZEDNIE SEZONY

ZWYCIĘZCA S#2: SZYMON „GURU” NIECIĄG [WSTIE]

ZWYCIĘZCA S#3: SZYMON „ZIGGY” FILIPEK [UW]

Copyright 2018 Ligaadakemicka.pl. All rights reserved.

Copyright 2018 Ligaadakemicka.pl. All rights reserved.